Літери та цифри для пам'ятника з доставкою по Україні

44 товари

Останнім часом наша майстерня виготовляє досить велику кількість пам'ятників із накладними літерами. Бронзові та латунні літери стануть істотною окрасою будь-якої пам'ятки, їхня присутність створює образ добротності та шляхетності меморіальної композиції. Наші дизайнери безкоштовно розроблять макет та виконають правильне розміщення букв на пам'ятник. Важливим аспектом є вибір шрифтів. Ви можете придбати букви класичних шрифтів сімейства Romano від італійських виробників художнього лиття з бронзи та латуні. Такі літери виготовляються серійно зі стандартним типорозміром від 3 до 5 см. Для особливих завдань ми виготовимо будь-який нестандартний шрифт з латуні з будь-яким видом покриття та розмірами.

Види літер на пам'ятники

У нашому магазині ви можете вибрати та купити різні види літер на пам'ятник. Такі літери можна використовувати для зовнішніх робіт у рекламі чи виготовленні інформаційних табличок. У нашому асортименті літери з латуні та бронзи, різні курсивні та друковані шрифти. Також ми маємо змогу виготовити літери з використанням практично будь-якого шрифту. Обмеженням є товщина стійки літери та складність контуру.

Літери виготовляються з різними видами покриття. Шрифти італійських виробників Caggiati та Lorenzi мають прозоре багатошарове покриття лаку, літери Formonument можуть бути покриті емаллю будь-якого кольору, а також золотом чи хромом. У нашому офісі Ви отримаєте вичерпну консультацію з питань купівлі букв для меморіальної споруди та їх кріплення. Також під час замовлення ми безкоштовно підготуємо макет.

Як встановити літери

Є два варіанти вирішення цього завдання. Ви можете це зробити самостійно за допомогою спеціального шаблону, який надається в комплекті з літерами. Ми пояснимо і надамо письмово всі нюанси монтажу. Порядок монтажу букв наступний:

  • Встановити деталь та камінь на рівну поверхню на висоті зручну для роботи
  • Виконати розмітку положення рядків та вертикалі та відступи по горизонталі
  • Приклеїти шаблон на камінь у рекомендаційному місці
  • Позначити положення кріпильних отворів
  • Зняти шаблон і розмітку отворів керном
  • Просвердлити отвори
  • Заповнити отвори клеєм та встановити літери

Також Ви можете скористатися послугами нашої майстерні, де ми виконаємо монтаж ваших написів якісно та з гарантією. Для монтажу використовують сучасні клеї для каменю європейських виробників. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.

© 2022, Інтернет-магазин forMonument. Всі права захищєні.