Хрести для пам'ятника з доставкою по Україні

307 товарів

Основною релігією в Україні є християнство. У нашій країні представлені майже всі конфесії християнства. Основні  - православна та католицька конфесії. Хрест – це один з найважливіших символів християнства, який уособлює прощення гріхів людських через смерть Ісуса на хресті. Для багатьох хрест — це важливий символ, який потрібно розмістити на пам'ятнику. У нашому магазині є всі можливі види хрестів для пам'ятників:

  • Православні хрести з розп'яттям та без
  • Католицькі хрести з розп'яттям і без
  • Православні та католицькі хрести у поєднанні та квітами
  • Хрести з поєднанням з барельєфами
  • Хрести із сучасним дизайном

Відмінності між православним та католицьким хрестами

Основною відмінністю між православним та католицьким хрестом є кількість перекладин. У католицькому перекладині вона одна. У православному додається одна похила у нижній частині хреста – такий хрест називається шестикінцевим, також може бути коротка перекладина у верхній частині хреста, такий хрест – восьмикінцевий. При зовнішній схожості є відмінності у розп'ятті Ісуса Христа. У православній традиції ноги Спасителя розташовані поруч, у католицькій – перехрещені.

Більшість представлених моделей кріпляться на вертикальну поверхню однією з деталей пам'ятника. Однак ви можете купити хрест, який має підставку і може встановлюватися на горизонтальну поверхню.
Хрест з металу буде особливим чином доповнювати надгробну композицію. Бронза та латунь найпопулярніші метали для виготовлення хрестів, благородний колір цих металів стане доречною прикрасою навіть найпростішої пам'ятки. Якщо Ви бажаєте прикрасити меморіальну споруду суворішими елементами, ми готові запропонувати хрести з покриттям хромом. Покриття емаллю дасть можливість отримати хрест практично будь-якого кольору для оптимального поєднання з каменем, з якого виготовлений пам'ятник.

Види хрестів для пам'ятників

У нашому магазині представлений великий вибір хрестів для встановлення на пам'ятнику або гранітній табличці. Ви можете замовити як металевий хрест, так і хрест із натурального каменю або мармур полімеру. Як правило, металеві хрести виготовляються з бронзи або латуні, рідше з алюмінієвого сплаву. Це пов'язано з корозійною стійкістю цих сплавів, враховуючи, що хрест буде встановлено на відкритому просторі.

Хрести італійських виробників Jorda, Caggiati, Lozenzi, Vezzani та ін. виготовлені з бронзи та в основному мають багатошарове прозоре лакове покриття. Хрести українського виробництва можуть бути покриті кольоровою емаллю, а також гальванічним методом, нанесеним золотом або хромом. Такі покриття мають дуже високу стійкість до корозії. Також ми маємо можливість виготовити особливий хрест на замовлення за вашим бажанням. У нашому офісі Ви можете обрати та замовити хрест із бронзи або інших матеріалів. А також отримати вичерпну інформацію про характеристики та фото виробів.

© 2022, Інтернет-магазин forMonument. Всі права захищєні.