Рамки для фото для пам'ятника з доставкою по Україні

34 товари

     У цьому розділі представлені рамки європейських та українських виробників для пам'ятників різних форм, розмірів та виготовлені з різних матеріалів. Серед нашої продукції представлені рамки італійських фабрик Caggiati, Lorenzi, nbsp; Vezzani, іспанський виробник Bronces Jorda, Filomat Польща, AMV Словаччина, а також рамки нашого виробництва з латуні. Товари європейських фабрик відрізняються найкращим зовнішнім виглядом, оскільки вони мають багаторічний досвід та технології у виробництві виробів із бронзи та латуні.

Для чого потрібна рамка?

Рамка дозволяє змонтувати фотокераміку або фотоскло на пам'ятник без вирізання спеціальної ніші. Крім цього вона створює естетичний та закінчений вигляд фотографії на пам'ятнику. На звороті рамочки є спеціальні шпильки для кріплення на камені.

Які існують форми та розміри рамок для пам'ятників?

Основні форми обрамлень це овал і прямокутник, у зв'язку з тим, що це найбільш поширені форми фотографій.

Типові розміри:

  • 13х18 см
  • 18х24 см
  • 24х30 см

За індивідуальним замовленням наша компанія може виготовити прямокутник або овал великих розмірів, наприклад 30х40 або 40х60 см. Також ми привозимо на замовлення менші розміри. У європейських традиціях рідко використовуються портрети великих розмірів, тому максимальний розмір рамочки з Європи - 18х24 см.

З чого виготовлені рамки?

Основним матеріалом є латунь та бронза. Також в асортименті представлена ​​продукція словацького підприємства AMV із алюмінієвого сплаву. На замовлення можливе виготовлення аксесуарів їх нержавіючої сталі та полімерної смоли. Нещодавно з'явилися вироби з фарфору.

Як виготовляються обрамлення?

Всі рамки зі сплавів бронзи та латуні виготовляються методом лиття. Європейські виробники застосовують технології лиття під тиском, що забезпечують найкращий зовнішній вигляд виробів та максимальну продуктивність. В Україні на даний момент використовується метод лиття в землю і подальша механічна обробка.

Часто ставлять питання що краще, латунь чи бронза?

Латунь відрізняється від бронзи світлішим відтінком, у зв'язку з тим, що ці сплави мають відмінний склад. В іншому відмінностей немає, вибирайте те, що подобається більше по дизайну. Всі металеві вироби покриті лаком для захисту від окислення.
При замовленні рамки для меморіального комплексу  нашої компанії, ми надаємо професійну консультацію та виконуємо безкоштовний макет розміщення рамки на пам'ятнику.
Для виробників пам'ятників у нас передбачена програма лояльності та спеціальні ціни.

© 2022, Інтернет-магазин forMonument. Всі права захищєні.