Квіти для пам'ятника з доставкою по Україні

126 товарів

В асортименті нашого магазину Ви можете вибрати та замовити металеві квіти на пам'ятник із бронзи та латуні. Також представлені квіти, виготовлені з мармур полімеру. Квіти з бронзи або латуні - це дійсно важлива прикраса пам'ятника будь-якій конструкції. У нашому асортименті ви знайдете широкий вибір троянд, тюльпанів, гербер та багатьох інших видів квітів із бронзи та латуні. Моделі виготовлені як у вигляді окремих кольорів, так і букетів. За ціновою категорією Ви зможете знайти декор від 300 грн. для латунних та бронзових аксесуарів. Квіти на пам'ятнику це важливий елемент декору і символ поваги і остання данина.

Які квіти вибрати для декору пам'ятника?

Вибір квіткових композицій постійно збільшується. У нашому інтернет-магазині Ви можете отримати якісну консультацію та безкоштовний макет оформлення пам'ятника. Однак часто може виникнути питання, які квіти краще підібрати для прикраси надгробка.

Для прикраси меморіальної композиції жінці ми рекомендуємо використовувати композиції з трояндами та тюльпанами або з іншими квітами, які любила покійна. Для чоловічого пам'ятника доречним будуть традиційні композиції із гвоздиками або букетами з польовими квітами. Польові квіти з бронзи стануть чудовою окрасою для будь-якої пам'ятки. Для дитячого надгробка доречною буде невелика одиночна квітка – мак, троянда, тюльпан та інші. Одним із найпоширеніших символів є надломлене стебло троянди або колоска, як знак обірваного життя.

Будь-яка композиція додасть об'єм плоскої поверхні меморіальної композиції. Серед нашого асортименту є як неглибокі барельєфи кольорів, так і практично повнооб'ємні букети з троянд або кал. Продукція італійських виробників виконана максимально деталізовано, проглядається візерунок на листі і форма стебла, опрацьована кожна пелюстка квітки. Крім накладних квітів Ви можете замовити композиції з бронзи, що встановлюються на площину, такі квіти виглядають як окремий самодостатній компонент пам'ятника та стануть важливою прикрасою для всієї композиції.

Ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів, ми підберемо для Вас квітковий декор, який найкраще відповідає Вашим побажанням та надгробковій пам'ятці.

© 2022, Інтернет-магазин forMonument. Всі права захищєні.